Výstava Czech Press Photo a debata s oceněným fotoreportérem

Nenechte si ujít mimořádnou příležitost zhlédnout zdarma přímo před fakultou sociálních studií výstavu Czech Press Photo 2022, výběr fotografií z výstavy, která je k vidění v Národním muzeu v Praze. Dvacet venkovních panelů najdete od 9. května po celý měsíc pod širým nebem v Joštově ulici u zastávky tramvaje a trolejbusu Komenského náměstí.
Zveme vás na vernisáž, která se uskuteční v úterý 9. května od 16 hodin. Na vernisáž naváže od 16.30 prezentace soutěže a debata na fakultě sociálních studií (místnost P24a).

3. 5. 2023 Akce a události

Debaty se zúčastní fotoreportér ČTK David Taneček, který se v Czech Press Photo 2022 umístil na 3. místě v kategorii Umění a kultura se svým snímkem Akustická zkouška. Zachytil na něm hráče na klarinet při akustické zkoušce v modelu nového ostravského koncertního sálu.
Pořádá: Czech Photo o.p.s., a Česká tisková kancelář ve spolupráci s katedrou mediálních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity, Syndikátem novinářů jižní Moravy a městskou částí Brno-střed.
Místo konání: před Fakultou sociálních studií Masarykovy univerzity, pod širým nebem v Joštově ulici v Brně u zastávky tramvaje a trolejbusu Komenského náměstí.
Termín: 9. 5. až 9. 6. 2023
Vernisáž: 9. 5. 2023, 16.00 až 16.30 (Veronika Souralová, ředitelka Czech Photo o.p.s., Radka Humlová, manažerka Czech Photo o.p.s, Dan Materna, manažer soutěže Czech Press Photo, Petr Mlch, šéfredaktor fotobanky ČTK).
Doprovodná beseda s prezentací fotografií:
  • · Fotoreportér ČTK David Taneček, který se v Czech Press Photo 2022 umístil na 3. místě v kategorii Umění a kultura.
  • · Veronika Souralová, ředitelka Czech Photo o.p.s., Radka Humlová, manažerka Czech Photo o.p.s, Dan Materna, manažer soutěže Czech Press Photo, Petr Mlch, šéfredaktor fotobanky ČTK.
Termín: 9. 5. 2023, 16.30 až cca 17.30 (po vernisáži), Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity, Joštova 10, Brno, učebna P24a.