Diplomové práce mířící k letošním červnovým magisterským obhajobám

V aktuálním jarním semestru bude v našem navazujícím magisterském programu Mediální studia a žurnalistika obhajováno patnáct diplomových prací. Jedenáct diplomantů a diplomantek přitom usiluje o absolutorium ve specializaci mediální průmysly a produkce, čtyři diplomantky pak ve specializaci mediální výzkum a analytika.

16. 5. 2024 Studium Akce a události

Obhajoby jsou pochopitelně veřejným aktem, a pokud se jich tedy v roli přihlížející veřejnosti budete chtít účastnit, jistě neváhejte.

První ze dvou komisí je naplánována na 4. června 2024, obhajoby budou probíhat v učebně AVC na Fakultě sociálních studií MU od deváté hodiny ranní. Předsedou komise bude Jan Motal, v komisi zasednou Rudolf Burgr, Iveta JansováJana Jedličková. K obhajobě zde přistoupí tito studující specializace mediální průmysly a produkce:

Druhá komise je naplánována do téže učebny na den následující, tedy na 5. června 2024. Předsedat jí bude Hana Macháčková a její součástí s ní budou Lenka DědkováKateřina Kirkosová. Obhajovat budou tyto studentky specializace mediální výzkum a analytika: