Studentské praxe v MF DNES v roce 2020

18. 10. 2019

Deník MF DNES nabízí možnost absolvovat studentské praxe v kalendářním roce 2020 v redakci pro Brno a jižní Moravu. Celkem je k dispozici osm míst – dvě v jarním termínu od 17. února do 10. května, tři v letním od 15. června do 6. září, dvě v podzimním od 7. září do 29. listopadu a jedno "překrývací" od 23. listopadu 2020 do 14. února 2021. Zájemce prosíme, aby se přihlásili na e-maily jiri.sevcik@mfdnes.cz a zuzana.motalova@mfdnes.cz (na oba zároveň). K e-mailu vyžadujeme připojení stručného CV a pokud už někde student publikoval, tak také ukázky práce (může být i ze školních časopisů, Stisku atd.) Podstatné je uvést kontaktní údaje a turnus(y), o který(é) mají studenti zájem. Praxi si splní v redakci deníku MF DNES a týdeníku 5plus2 v Brně, v České ulici č. 19.

Uzávěrka přihlášek je ve středu 13. listopadu 2019. Do konce listopadu se pak uskuteční výběrové řízení, podrobnosti včetně termínů určíme podle počtu přihlášených studentů, které o tom budeme včas informovat.

...a ještě jedno místo pro rok 2019

Redakce má jedno volné místo ještě letos na podzim, konkrétně od 25. listopadu 2019 do 16. února 2020. Také o tento termín se mohou studenti ucházet.